Diamantverktøy og maskiner for microtrenching, bygg og anlegg

Sverre Hellum & Sønn er en av Skandinavias ledende leverandører av diamant­verktøy og maskiner for micro­trenching, bygg- og anleggs­­industrien. Vi ble etablert i 1986 og våre medarbeidere sitter på den beste kompetansen innenfor dette feltet her til lands. Vi har et stort kontakt­nett over hele landet og leverer hele vårt sortiment direkte fra våre to hoved­lagre. Vi er også en ledende leverandør av alle typer hård­metall­verktøy for tre- og metall­­industrien samt diamant­verktøy for solcelle-, geologi-, laboratorie- og annen produksjonsindustri.

Våre produkter

NETTBUTIKKEN ER FOR TIDEN UNDER UTVIKLING
– men alle produktene våre finner du i katalogen nedenfor – bare klikk og les!

Ta kontakt med salgsavdelingen i Oslo eller salgsavdelingen i Tønsberg for et hyggelig tilbud.

Bygg- og anleggsbransjens produktkatalog / prisliste fra Sverre Hellum & Sønn

Kontakt oss

OSLO

T: 23 17 81 00
JERIKOVEIEN 28 D
1067 OSLO

Salg

Jan Egil Bergmann
jan@hellumdiamant.no
T: 95 22 50 37

Tom Falkenhaug
tom@hellumdiamant.no
T: 97 74 04 91

Microtrenching / spesialprosjekt

Hans Petter Børresen
hansp@hellumdiamant.no
T: 95 11 93 64

Lars Tjelmeland
lars@hellumdiamant.no
T: 90 02 67 90

Serviceverksted

Henrik Evenrød
henrik@hellumdiamant.no
T: 90 01 15 60

Erling Helland
erling@hellumdiamant.no
T: 91 31 58 69

Produksjonsverksted

Erik Granrud
erik@hellumdiamant.no
T: 48 26 65 79

Lasse Frøberg
lasse@hellumdiamant.no
T: 90 86 13 81

Administrasjon

Yoon André Aalstad
yoon@hellumdiamant.no
T: 90 61 96 92

Logistikk

Sverre Hellum
sverre@hellumdiamant.no
T: 92 64 40 77

Salgskonsulent

Per Høeg
phansh@online.no
T: 91 54 51 00

Tønsberg

T: 23 17 81 00
CARL XVS GATE 19
3150 TOLVSRØD

Salg

Glenn Hellum
Direktør/CEO
glenn@hellumdiamant.no
T: 90 19 32 78

Espen Bjelland
espen@hellumdiamant.no
T: 91 73 25 70

Økonomi

Tina Enger
tina@hellumdiamant.no
T: 40 61 74 84

Sosiale medier

Adna Medeiros
adna@hellumdiamant.no
T: 95 33 02 18

Sverre Hellum & Sønn AS

Tønsberg
Carl XVs gate 19
3150 Tolvsrød

Kontakt oss på
info@hellumdiamant.no
T: 23 17 81 00

Oslo
Jerikoveien 28 D
1067 Oslo